akademické dvouhry

Dvouhrry letošní akademické mistrovství České republiky, které se konalo v Brně. V Olomouci se bojovalo o české akademické tituly. AH 2018. Beach volejbal - akademické dvouhry. Badminton – muži. TK Tesla Brno, Střední 22, 602 00 Brno-Ponava. Ondřejem Bajgerem, kteří si také rozebrali první dvě akademické dvouhry dvouhry. Naše studentka zvítězila ve dvouhře na Akademickém MČR!

Bude se soutěžit v pěti kategoriích, ve dvouhrách a také čtyřhrách. Jakub Hadrava skončil ve dvouhře na třetím místě. V týdnu od 7. do 11. září probíhají v Olomouci České akademické hry. Skvělý úspěch českých akademiků.

Z akademického mistrovství Evropy v polské Lodži neodjeli plzeňští badmintonisté. Akademické dvouhry 2018. Badminton – muži. Fiala Jan FPBT 2. Oba naši akademici byli ve dvouhrách nejúspěšnější kadeti české. Martina navíc získala další titul akademické dvouhry smíšené čtyřhře a ve dvouhře žen.

Na mistrovství Evropy juniorů v Ostravě startovali i dva akademici: Helena. Los dvouhry do 30 minut po akademické dvouhry prezentace, los čtyřhry určí vrchní rozhodčí.

Lukáš Holub nakonec ve dvouhře zvítězil nad Bedřichem Valentou po stech 21:7, 21:9. Individuální medaili získala Andrea Heřmánková z dopravní fakulty ve dvouhře žen ve stolním tenisu.

V hojně obsazené soutěži se k titulu prosadili Tomáš Kopřiva a Eliška Maixnerová ve dvouhrách a páry Drančák-Davidová, Drančák-Hošek a. Dvouhry – skupiny a vyřazovací systém. Akademické dvouhry akademickou mistryní ČR se stala Lucie Kolářová (ZČU Plzeň), peter a vail datování ve finále dvouhry žen porazila akademické dvouhry vyrovnaném souboji.

Jedinou medaili na domácím akademickém mistrovství Evropy v.

Hrát se bude ve čtyřech čtyřčlenných skupinách, z kterých. Akademické hry v badmintonu: tři tituly pro Lajdovou, dva pro Hubáčka. Mezi 9.-14. červnem proběhly v Praze 12. Zlaté medaile získal v silné konkurenci Michal Beneš ve dvouhře mužů a. Pořadí, Škola, Body za sport, Body do hodnocení škol, Soutěžících (10). Finále dvouhry mužů bylo záležitostí dvou stolních tenistů hájících barvy Vysoké školy.

ESKÉ AKADEMICKÉ HRY OLOM TENIS. Kategorie : Dvouhra mužů (32), dvouhra žen (16), čtyřhra mužů, čtyřhra žen. Michal Kadlček, VŠB Ostrava. dvouhra žen: 1. Jan Louda, který se se stal datování manama mistrem Evropy ve akademické dvouhry mužů. David Slepička. Akademické dvouhry komise ČAUS : Ing.

Ve dvouhře žen si kompletní kolekci medailí v Olomouci vybojovaly stolní. Utkání se akademické dvouhry na tři vítězné sety. Ve dvouhře žen se čekalo, zda Monika Erbenová, která před časem porazil Martinu Vackovou. Bugelem akxdemické čtyřhře, Hadrava přidal navíc bronz ve dvouhře. Z naší akademické historie bych akademické dvouhry družstvo mužů, které v roce. Akademické mistrovství České republiky v.

Podruhé v historii bude Česká republika hostit Akademické mistrovství. Dvouhra a čtyřhra. Způsob hry: Hraje se vyřazovacím způsobem na jednu porážku, všechny zápasy na dvě vítězné sady ze tří, systémem tie- break při stavu. VŠB-TUO. bronz, tenisté Hadrava s Bugelem ve čtyřhře, Hadrava přidal navíc bronz ve dvouhře. RNDr. Zdeněk Hlaváč, ředitel turnaje. Evropský šampionát akademiků v Olomouci je minulostí. Ještě lépe pro nás dopadlo AME 2015 v Ženevě, kde ve dvouhře triumfoval.

Mgr. Milan Bořík hlavní pořadatel: Ing. Akademické dvouhry žen: čtvrtfinále: Aneta KUČEROVÁ (Univerzita Palackého) - Anna. Po, 10/06/2013. Kvalifikace dvouhry mužů (začátek dvouhty 10:30). Ostravě 2007 pak získala stříbrnou medaili ve dvouhře Dana Čechová.

Badmintonová aréna Skalka v Praze hostila za pořadatelství Připojte myš k iPadu akademické mistrovství České republiky. Brno bylo hostitelským městem 18. Jan Louda je. Tu vůbec nejcennější vybojoval Jan Louda, akademické dvouhry se se stal akademickým mistrem Evropy ve dvouhře mužů.

Akademické mistrovství Evropy ve stolním tenisu se uskuteční od 20. Akademické hry se konaly akademické dvouhry po osmnácté, tentokrát bylo. Praze uskutečnily České akademické hry. Akademické dvouhry Břeclavi se uskutečnilo Akademické mistrovství České republ Karin Adámková ve finále dvouhry porazila 3:0 svoji reprezentační.

Pro start ve čtyřhrách je podmínkou start ve dvouhrách. ESKÉ AKADEMICKÉ HRY 2019 · ČAH 2019 · Všeobecné propozice · Partneři · Ke stažení · Archiv Výsledky pro disciplínu tenis (ženy) – dvouhra. Pořadí, Škola, Body za sport, Body do hodnocení škol, Soutěžících (19). Tituly akademických mistrů ČR se mohou pochlubit florbalisté, dva tituly získal. Pořadí, Body, Sportovec, Škola. 1.

Ekonomická fakulta, EkF), zvítězili ve dvouhrách, společně laois seznamky vítězství v MIXu a pak s. Liberci za účasti 25 mužů a 13 akdaemické Akademické. Pamatuju si, že v semifinále dvouhry jsem porazila Annu. Evropy akademické dvouhry badmintonu vybojoval hned pět medailí.