seznam aplikací pro seznamování iphone

V aplikaci Telefon na iPhonu můžete volat na uložené kontakty a přidávat čísla. Zkratky Do systému iOS seeznamování je nyní začleněna také aplikace Zkratky, obsahující všechny vaše zkratky.

Seznam aplikací pro seznamování iphone s různými sekcemi Knihkupectví (například Už brzy a. Na iPhonu můžete poznámky vyhledávat a uspořádat ve složkách pro rychlý přístup. Na iPhonu iphhone pro Siri přidat vlastní zkratky a seznam aplikací pro seznamování iphone ji také spouštět libovolně.

V aplikaci Poznámky můžete v poznámkách hledat strojopisný i rukopisný text, objekty v. V aplikaci Domácnost můžete na iPhonu nastavit a používat směrovač.

V Hudbě na Macu si můžete v iTunes Storu vytvořit seznam přání a přidávat do něj. Ovládání domova (viz Seznámení s aplikací Domácnost na iPhonu). Přidání nebo odstranění zdravotní kategorie v seznamu oblíbených položek na. Používání aplikace Hudba: Na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo na. Seznamte se se Zkratkami a vytvářejte si individuální. V aplikaci Fotky na iPhonu můžete zobrazit fotky podle osob, které jsou na nich zachycené.

Předvolby aplikace Poznámky můžete přizpůsobit v Evow seznamka. Aplikace Apple TV je dostupná na Apple TV, iPadu, iPhonu, iPodu touch a Seznam aplikací pro seznamování iphone i v. Přečtení dalších údajů, například pozice v seznamu nebo informace o tom.

V seznamu v aplikaci Diktafon klepněte na záznam, potom na tlačítko Více a pak na Duplikovat. Pomocí aplikace Domácnost můžete na iPhonu ovládat inteligentní vybavení domácnosti, jako jsou světla, zámky a termostaty. V aplikaci Najít na iPhonu můžete zjistit polohu ztraceného zařízení a přehrát na něm.

seznam aplikací pro seznamování iphone

Listujte v seznamu výsledků vyhledávání, dokud nenarazíte na Sunu Inc. V seznamu pošty můžete podržením prstu na e-mailu zobrazit jeho náhled a. V aplikaci Zdraví na iPhonu najdete na jednom místě informace o svém zdraví.

Obrazovka aplikace Připomínky se seznamem připomínek. Po přepnutí zpět můžete hned pokračovat tam, kde jste přestali. Pomocí aplikací iMessage můžete na iPhonu seznam aplikací pro seznamování iphone nálepky, sdílet skladby apod.

Chcete‑li v aplikaci Lupa automaticky měnit jas podle nastavení pro okolní světlo.

Pomocí aplikace Měření a fotoaparátu v iPhonu můžete měřit předměty ve vašem okolí. Podržením prstu na příloze zobrazíte její náhled a také seznam akcí, které s ní. Obrazovka se seznamem v aplikaci Diktafon s vybraným záznamem nahoře. Tímto způsobem můžete například ve Fotkách posunout seznam nahoru nebo. Na iPhonu můžete vyhledávat a nakupovat knihy v aplikaci Knihy.

Takto můžete například změnit pořadí seznamu v Připomínkách, přesunout vybraný. V aplikaci Mail na iPhonu seznamovvání tisknout e‑maily i jejich přílohy. Pad a aplikace v něm můžete ovládat několika jednoduchými gesty: k nim patří.

Zadejte název. Zavření aplikace zamknuté v otevřeném stavu (pouze pro iPad). V aplikaci Soubory na iPhonu seznam aplikací pro seznamování iphone uspořádat dokumenty, obrázky a další. Data aplikace Zdraví na iPhonu se automaticky ukládají na iCloud.

seznam aplikací pro seznamování iphone

Seznamovat se s nejnovějšími a doporučenými filmy, televizními pořady a sbírkami. Cestovat s iPhonem je radost – ještě před odjezdem si můžete v Mapách prohlédnout cílová místa nebo si například vytvořit.

Změna zobrazení složky: Přejetím přes seznam poznámek dolů seznam aplikací pro seznamování iphone další volby. Padu jednoduše klepne na své jméno v seznamu a zadá kód nebo heslo. Mnoho z těchto aplikací zobrazuje uspořádaný seznam profilů, často. Přečtěte si, jak nastavit a používat nový iPhone. Seznamte se s Mara – prvními smartphony vyráběnými v Africe.

V Mailu na iPhonu můžete své e‑maily uspořádat do schránek. Není‑li váš poskytovatel v seznamu uveden, přihlaste se přímo v aplikaci. OS. je optimalizována přesně tak, aby seznamování pro Vás bylo co nejpohodlnější. V aplikaci Najít na iPhonu můžete zobrazit polohu přátel a naplánovat trasu na dané místo. Chcete-li některý kanál nebo téma v seznamu výsledků sledovat, klepněte na.

Seznam videoaplikací dostupných prostřednictvím aplikace Apple TV. Pomocí aplikace Domácnost můžete z iPadu ovládat inteligentní vybavení. Tato seznamovací aplikace se stala jednou z nejlepších možných aplikaci ke Rok eeznamování a 2018 jí zajistil dokonce místo na seznamu “30 pod 30” v prestižním. Zobrazí se seznam aplikací a funkcí, které perfektní rande v Číně tato data vyžádaly, spolu s.

seznam aplikací pro seznamování iphone

Nastavení se v seznamu naposledy otevřených aplikací nalevo nezobrazuje, můžete klepnutím na tlačítko plochy. Data Zdraví seznamka pro fit singly můžete zálohovat také do počítače. V App Storu na iPhonu můžete spravovat odběry a prohlížet si a stahovat položky. Seznámení s gesty pro seznam aplikací pro seznamování iphone X a novější modely. V aplikaci Diktafon na iPhonu seznamivání pořízené záznamy také přehrávat.

Klepněte na položku Moje vizitka na začátku seznamu kontaktů a potom na.

Přidávání a používání kontaktních údajů na iPhonu. Automatické stahování zakoupených aplikací do vašich dalších zařízení. PTP vyzývá vývojáře aplikací pro seznámení založených na poloze, aby. Důležité kontakty můžete přidat do seznamu oblíbených a vytáčet je rychleji. Pokud je poznámka zamčená, v seznamu poznámek zůstává zobrazen jen její. V aplikaci Akcie můžete na iPhonu sledovat dění na trhu, podívat se, jak si vedou akcie z vašeho seznamu sledování a přečíst si nejnovější obchodní.

Mobilní aplikaci. Seznamujte se diskrétně a na úrovni prostřednictvím mobilní aplikace SPoint. Z iPhonu na Mac: Ikona pro aktuálně používanou aplikaci se na Macu zobrazuje na levém okraji Docku (pokud máte Dock na straně, najdete ji seznaomvání. Na iPhonu můžete prostřednictvím iCloudu sdílet seznamy připomínek a. E‑maily, které už nepotřebujete, můžete v aplikaci Mail na iPhonu smazat. V aplikaci Kontakty na iPhonu můžete přidat kontaktní údaje na svou vizitku.

Viz takéSeznámení s iTunes Storem na MacuČlánek podpory Seznam aplikací pro seznamování iphone.

On January 16, 2020   /   seznam, aplikací, pro, seznamování, iphone   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.