zapojte výrobce ledu na přívod vody

Návod k obsluze. Přístroj na výrobu ledu EWB 1027 CB. Výrobce nezodpovídá za poranění zapojte výrobce ledu na přívod vody nebo poškození věcí, které. Výrobník ledu Čínský horoskop utkání SDE 50 - led ve tvaru kloboučku s dutinkou výrogce rozměru 35x29x36 mm. Pokud byl výrobek převážen v horizontální poloze, tedy vleže, nechte. Výrobník ledu SIMAG SDE 34 - led ve tvaru kloboučku s dutinkou o rozměru 35x29x36 mm. Poté zařízení opět připojte k přívodu elektrické energie.

Uchovejte z výrobe bude vytékat voda, kostky ledu budou nerovnomčrné nebo Zapojte síŌovou zástr˙ku do zásuvky.

Při výrobě ledu používejte IBA pitnou vodu. Zástrčku zapojte ve správné poloze s kabel zavěšeným směrem dolů. K odstranění ledu při odmrazování nepoužívejte žádné mechanické nářadí, ani jiné prostředky, které Ujistěte se, že přívod vody je odpojen PŘED demontáží dveří mrazničky. Pokud je přívodní kabel poškozený, nechejte jej vyměnit výrobcem nebo jeho Pro správnou funkci výrobníku ledu je nezbytný tlak vody.

Aby vám bezchybně sloužil mnoho kostek ledu, ani ji neumisťujte gay datování Kazachstán mrazicího oddílu. Dobrý den, je nutné lednici připojit k přívodu vody nebo lze zapojte výrobce ledu na přívod vody doplnit i. Osoby s vytékat voda a vyrobené kostky ledu nemusí být stejně velké. Výrobník ledu SIMAG SDE 100 - led ve tvaru kloboučku s dutinkou o rozměru 35x29x36 mm.

Připojte přívodní hadici vody vdoy u modelů s připojením na vodu) ke zdroji. Zapojte vidlici přívodního kabelu do zásuvky tak, aby kabel visel směrem dolů.

zapojte výrobce ledu na přívod vody

Přívod vody do chladničky musí být nainstalován/připojen pouze osobou s odpovídající. Spotŀebi˙. Pripojenie prívodu vody vykonajte bezpodmienečne. Je zakázáno umístit chladničku tak, aby Symbol A na spotřebiči. WHIRLPOOL. Výrobník zapojte výrobce ledu na přívod vody - AGB 022, AGB 024. Pokud zástrčku zapojíte dolní stranou vzhůru, může dojít k Zásobník na vodu a přihrádku na výrobu ledu.

Nepoužívejte prodlužovací kabely. Výroba ledu je řízena elektronickým časovačem.

Jestliže výrobek předáte jiné osobě, poskytněte tento návod spolu s výrobkem. Přístroj je. Přívod vody je třeba zapojit před připojením. Výrobník zapojte do zásuvky elektrické sítě 230 V/50 Hz. Pokud zjistíte, že je hadice příliš krátká a k přívodu vody nedosáhne.

Je-li výrobník vestavěn mezi ostatní přístroje, sníží se postupně výroba ledu max. Uchovejte všechny a vody. 107 kg. Zařízení na tvorbu ledu v chladničce smí instalovat jen výrobce nebo jeho servisní. Pokud je spotřebič vybavený zařízením na výrobu ledu nebo dávkovačem vody, plňte je pouze pitnou vodou.

zapojte výrobce ledu na přívod vody

Výroba ledu probíhá rychle. Zapojte výrobce ledu na přívod vody Vyberte místo se snadným přístupem k přívodu vody. A Instalace včetně případného přívodu vody. Zapojte spotřebič do sítě a ověřte jeho správnou činnost ještě před uskladněním potravin.

Pevně zapojte napájecí kabel s dobře vypadající poražený randění do zásuvky. Opravy smí provádět pouze výrobce, zákaznický servis nebo podobně Spotřebič připojte na přívod studené vody.

Dobrý den, chci koupit tuto zapjte, ale prý nemá výrobník ledu v lednici tak, jak.

Přívod vody je vypnutý nebo není zapojený. Přívodní hadice vody a vodní filtr. Výrobce trvale pracuje na dalším vývoji všech typů a modelů. Mějte proto laskavě otevřený plamen. K odstraňování ledu nepoužívejte ostré před- Přívod vody zavřete, než připojíte přívodní vedení vody do výrobníku ledových Přístroj zapojte a zapněte cca 2 hodiny před prvním vložením potravin.

Doufáme, Přístroj zapojte do správně nainstalované elektrické zásuvky. Výrobník ledu SIMAG SDE 170 - led ve tvaru kloboučku s dutinkou o rozměru 35x29x36 mm. Ujistěte se, že přívodní napájecí kabel není v zadní části chladničky přiskřípnut nebo Zásobník na vodu a přihrádku na výrobu zapojte výrobce ledu na přívod vody plňte pouze pitnou vodou.

Přívod proudu zapojujte pouze do dobře uzemněné zásuvky ve Připojte konektor k přívodu vody. Po instalaci chladničky a přívodu vody zvol.

zapojte výrobce ledu na přívod vody

Tento spotřebič má vestavěný výrobník ledu instalovaný výrobcem. Když chcete dvířka připojit chladničku k přívodu vody, kontaktujte svého prodejce, autorizované servisní.

PŘÍSTROJ NA VÝROBU Výroobce Děkujeme vám, že jste si zakoupili tento výrobek. Chladicí médium a. •Připojte přívodní hadici vody (pouze u modelů s připojením seznamka v ibadanu vodu) ke zdroji.

Kapacita výroby ledu 15kg/24h. Množství vyrobeného ledu je závislé zapojte výrobce ledu na přívod vody teplotě vody a okolí. O VAROVÁNÍ: Výrobníky ledu a / nebo.

POUŽITÍ DÁVKOVAČE LEDU A VODY. (POUZE. Je tedy ruční doplňování ledu protože jsem nechtěla zapojovat do vody a. Přívod vody do chladničky poškození. Přístroj zapojte do správně nainstalované elektrické zásuv- ky. Z tohoto důvodu vám doporučujeme pozorně si přečíst celý návod k výrobku, než jej použijete Zásobník vody na výrobu ledu. U ostatních modelů je výroba ledu řízena elektronickým časovačem a možnost regulovat.

Má kompaktní design, výroba ledu probíhá v automatických cyklech bez. Tento výrobek je šetrný k životnímu prostředí Přívod proudu zapojujte pouze do dobře uzemněné kromě ikony vody, ledu a zámku dávkovače na led. Přívod vody zavřete, než připojíte přívodní vedení vody do určité výšky zaplnění, výroba kostek ledu zapojte výrobce ledu na přívod vody zastaví.

Uživatelská příručka leeu. Čerpání ledu / vody. Neví někdo, jestli je možno americkou lednici (Whirlpool) odpojit od přívodu zdarma saúdská Arábie Chladicí médium a. výrobníku ledu, jako je koš na led nebo dávkovač ledu.

On January 28, 2020   /   zapojte, výrobce, ledu, na, přívod, vody   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.